Finał Milickiej Strefy Kibica EURO

11 lipca odbył się finał Mistrzostw Europy w piłce nożnej oraz finał naszej Milickiej Strefy Euro.

Podczas meczów: meczu otwarcia, meczów z udziałem reprezentacji Polski oraz meczu finałowego spotykaliśmy się z Wami na milickim Rynku, tym samym jednocząc się we wspólnym kibicowaniu.
Przez ten czas mieliśmy okazję podziwiać występy artystyczne i sportowe. Wystąpili dla nas: Paweł Skóra z mistrzowskim pokazem żonglerki, grupa taneczna ze szkoły tańca Jaskier, grupy taneczne ze szkoły tańca Sofija oraz grupy taneczne z Przedszkola Samorządowego w Miliczu. Podczas meczów Polski mieliśmy wspaniałe animacje ekipy Chatki Puchatka w Miliczu, która zadbała o najmłodszych kibiców- malowała twarze w barwach biało-czerwonych oraz zaplatała warkoczyki. Spotkaliśmy się z przedstawicielami klubów piłkarskich z terenu naszej gminy, a także zorganizowaliśmy MINI EURO-czyli gminny  turniej piłkarski wszystkich szkół podstawowych.

Poza tym, podczas każdego spotkania organizowaliśmy otwarty Turniej Żonglerki, w którym każdy mógł spróbować sowich sił w podbijaniu piłką.

11 lipca wyłoniliśmy zwycięzców naszego turnieju:

I miejsce  zdobył Krzysztof, uzyskując wynik 132 podbić

II miejsce zdobył Mateusz z wynikiem 85 powtórzeń

III miejsce zdobyli: Marcel S. oraz Marcel  Ż. z wynikiem 60 podbić.

Nagrody karnety- wejściówki na Milicka Falę oraz kąpielisko Karłów ufundował OSiR w Miliczu.

Bardzo dziękujemy za współorganizację wydarzenia panu Rafałowi Witkiewiczowi -właścicielowi restauracji ADAMO, spółce OSIR
w Miliczu, Ośrodkowi Kultury w Miliczu i niezastąpionej, zawsze kolorowej Chatce Puchatka w Miliczu. Dziękujemy nauczycielom
i trenerom za organizację Mini EURO. Dziękujemy Piotrowi Wójcikowi, prowadzącemu Milicka Strefę Kibica.

Dziękujemy także naszym artystom oraz Wam, drodzy miliczanie, za to że byliście razem z nami.

Prosimy Mateusza o kontakt pod numerem telefonu 608 083 220  w celu odbioru nagrody za II miejsce w turnieju żonglerki.

Skip to content