Festiwal Karpia Milickiego już w najbliższy weekend !

Festiwal Karpia Milickiego to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga zarówno miłośników lokalnej kuchni, dobrej muzyki jak i entuzjastów tradycji, jest nieodłączną częścią kulturalnego krajobrazu regionu.
Gwiazdami tegorocznej edycji festiwalu będą Patrycja Markowska i LemON !


Nie zabraknie lokalnych akcentów, na scenie wystąpi Milicka Orkiestra Dęta i Labirytm. Bez wątpienia koncerty będą stanowić ważną część festiwalowego programu, gwarantując wspaniałą atmosferę i niezapomniane emocje. Ważnym akcentem wydarzenia będzie także koncert ,,KLASYKA Z VERVĄ”, rozpoczynający festiwal.

Dla najmłodszych uczestników Festiwalu Karpia Milickiego przygotowano wesołe miasteczko i animacje pełne atrakcji i zabaw.

Ponadto, nie możemy zapomnieć o jarmarku produktów lokalnych. Będziecie mieli okazję spróbować i zakupić różnorodne wyroby, w tym karpie, lokalne przetwory, rękodzieło i wiele innych regionalnych produktów. To doskonała okazja, aby wesprzeć lokalnych producentów i odkryć smaki oraz unikalne wyroby Doliny Baryczy.

Festiwal Karpia Milickiego to nie tylko okazja do delektowania się wyjątkowymi smakami, ale także do spędzenia czasu wśród przyjaciół i rodziny, bawiąc się na koncertach, wesołym miasteczku i odkrywając lokalne produkty.

Organizator: Ośrodek Kultury w Miliczu i Gmina Milicz w powiecie milickim

Współorganizator: Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS)Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Sponsor Główny: Orlen

Sponsorzy oficjalni: Auto Group Polska, TarczyńskiFamilijnaPHU Art ZbytBank Spółdzielczy w Miliczu

Opieka Medialna: Tvpm Telewizja Powiatu Milickiego

Skip to content