Otwieramy Kąpielisko Karłów

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca o godz. 10:00, oficjalnie otwieramy sezon letni na Kąpielisku Karłów!

Wspólnie z OSiR Milicz przygotowaliśmy dla Was dzień pełen atrakcji, dobrej zabawy i pokazów, dzięki którym dowiecie się, jak bezpiecznie wypoczywać nad wodą.

Program wydarzenia:

  • dmuchane zamki
  • animacje dla dzieci
  • bańki mydlane
  • gry i zabawy

Przez cały dzień będzie można również odwiedzić stoisko Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Miliczu, gdzie czekać będą porady, materiały edukacyjne oraz informacje dotyczące bezpiecznego wypoczynku.

Mamy też świetną wiadomość!

27 i 28 czerwca wstęp na Kąpielisko Karłów jest całkowicie bezpłatny!

Zapraszamy mieszkańców Milicza i okolic, rodziny z dziećmi oraz wszystkich miłośników letniego wypoczynku do wspólnego rozpoczęcia wakacji nad wodą.

Do zobaczenia w Karłowie!