Wręczono Odznaki IV Stopnia

W piątek, 29 maja, w Stara Rzeźnia – Miejsce Spotkań odbyło się wydarzenie Polskiego Czerwonego Krzyża- Odział Milicz z okazji wręczenia Odznaki IV stopnia , podczas której podsumowano także działania organizacji oraz uhonorowano osoby i instytucje wspierające PCK.

Podczas wydarzenia wręczono odznaczenia dla szkół oraz Honorowych Dawców Krwi. Rozstrzygnięto również konkurs plastyczny „Mój świat w czerwieni”, w którym udział wzięli uczniowie lokalnych szkół, prezentując swoje spojrzenie na działalność PCK.

Uroczystość była okazją do podkreślenia roli osób i instytucji zaangażowanych w promocję krwiodawstwa, edukację oraz działania pomocowe na terenie powiatu.

W wydarzeniu uczestniczył Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz, który po swoim wystąpieniu wręczył na ręce Anny Połubek bukiet kwiatów jako wyraz uznania dla działalności Polskiego Czerwonego Krzyża- Oddział Milicz oraz zaangażowania w niesienie pomocy potrzebującym.

Dziękujemy wszystkim osobom, wolontariuszom, darczyńcom i partnerom wspierającym działania PCK na rzecz lokalnej społeczności.