Od 18 stycznia uczniowie klas I-III wracają do szkół Od poniedziałku, 18 stycznia br. wraca wczesnoszkolna edukacja. Dzisiaj, tj. 15 stycznia w tej sprawie odbyła się wideokonferencja Burmistrza, Piotra…