Gra terenowa “Droga po Niepodległość”

W imieniu głównych organizatorów Młodzieżowej Rady Miejskiej w Miliczu i II Szczepu Drużyn im. Janusza Korczaka Hufiec Powiatu Trzebnickiego przy wsparciu Gminy Milicz serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w grze terenowej “Droga po Niepodległość” 🤍❤️

👉Spotykamy się 12 listopada o godz. 8.00 w Ośrodku Kultury w Miliczu, gdzie otrzymacie mapki oraz podstawowe informację. Zaczynamy o godz. 8:30, a zakończenie planowane jest o godz. 13.00 w KinoCapitol.

👉W trakcie gry zadaniem uczestników będzie zdobywanie kolejnych punktów kontrolnych, na których do wykonania będą zadania wymagające kreatywności, wiedzy i sprytu.

👉W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni. Zgłoszenia przyjmujemy do 04.11.2022 r. pod adresem mailowym: graterenowa@milicz.pl. Możecie się zgłaszać pojedynczo lub maksymalnie w 8-osobowych grupach.

👉Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowe gadżety i posiłek regeneracyjny,  a dla najlepszych przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Uwaga ❗️ Liczba miejsc jest ograniczona i o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń. Po zakończonych zapisach potwierdzimy mailowo Wasze uczestnictwo w grze terenowej.

📌Regulamin gry oraz karta zgłoszeń:

Regulamin gry terenowej “Droga po Niepodległość” oraz karta zgłoszeń

“Droga po Niepodległość” jest wydarzeniem towarzyszącym oficjalnym obchodom Narodowego Święta Niepodległości 🇵🇱
Skip to content