„Złoty Mikrofon” Kasi Stoparczyk trafił do KOM Szkoła

W studiu Trójka – Program 3 Polskiego Radia, podczas audycji „Trzecia Godzina”, oficjalnie przekazano Złoty Mikrofon zwyciężczyniom styczniowej licytacji, w ramach 34 finału WOŚP. Emocji nie brakowało – zakończyła się ona imponującą kwotą 36 583,33 zł!

To wyjątkowe wyróżnienie trafi do tworzonej w Miliczu publicznej szkoły KOM Szkoła – miejsca, w którym od lat oddaje się dzieciom głos i uczy odwagi oraz wrażliwości.

Jak podkreśliła Dyrektor KOM Szkoła, pani Anna Przybyło: „Złoty Mikrofon trafia w dobre ręce. Kasia będzie naszym kolejnym aniołem, który będzie nas inspirował i wspierał nasze działania.”

Gratulujemy zwycięzcom!

Fot. Trójka – Program 3 Polskiego Radia / KOM Szkoła