Przekazanie nowego radiowozu

We wtorek, 10 marca, Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz uczestniczył w uroczystym przekazaniu nowego radiowozu dla milickich policjantów. Wydarzenie było okazją do podkreślenia znaczenia współpracy samorządów oraz administracji rządowej w działaniach na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców.

Nowy radiowóz marki KIA został przygotowany z myślą o codziennej służbie funkcjonariuszy. Nowoczesne wyposażenie oraz przystosowanie pojazdu do pracy patrolowej pozwoli policjantom jeszcze sprawniej reagować na zgłoszenia mieszkańców oraz prowadzić działania prewencyjne na terenie Gminy Milicz

Zakup radiowozu był możliwy dzięki dobrej współpracy samorządów lokalnych z administracją rządową, które wspólnie dostrzegają potrzebę stałego wzmacniania służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne. Wspólne inwestycje w wyposażenie policji to realne wsparcie dla funkcjonariuszy pełniących codzienną służbę oraz ważny element budowania poczucia bezpieczeństwa wśród mieszkańców.

Nowy pojazd będzie wykorzystywany podczas patroli, interwencji oraz działań prewencyjnych na terenie Gminy Milicz. To kolejny krok w kierunku poprawy warunków pracy policjantów oraz zwiększenia skuteczności działań na rzecz bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom zaangażowanym w realizację tego przedsięwzięcia.