AWANS „DWÓJKI” DO FINAŁÓW MISTRZOSTW POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ

W miniony weekend reprezentacja UKS ” Dwójka” Milicz bardzo dobrze zaprezentowała się podczas Mistrzostw Dolnego Śląska w siatkówce plażowej. Brązowy medal oraz awans do Mistrzostw Polski w Kołobrzegu wywalczyła para Julian Janus i Hubert Tril.

Dobre wyniki osiągnęły także pozostałe pary. Niewiele zabrakło, aby „Dwójka” pojechała na mistrzostwa w znacznie liczniejszym składzie. Gabriel i Michał Patkowscy oraz Zuzanna Dera i Weronika Roik zajęli czwarte miejsca, kończąc rywalizację tuż za podium.

Serdecznie gratulujemy zawodnikom i całemu klubowi oraz życzymy powodzenia podczas turnieju na szczeblu ogólnopolskim!