Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

3 marca 2019 roku odbyła się VII edycja biegu Tropem Wilczym. W biegu ulicznym udział wzięło ponad 200 uczestników. Zawodnicy startowali w tym roku z krytej pływalni Milicka FALA. W biegu na dystansie 1963 wśród kobiet najlepsza była Marcelina Chilińska, drugie miejsce zajęła Zuzia Poradzisz a trzecie Joanna Nowostawska. Wśród panów najlepszy był Marcin Karpowicz, drugie miejsce zajął Dawid Kubiak a trzecie Krystian Soboń. W biegu imienia ppor. Antoniego Ptaka na dystansie 5000 metrów wśród pań najlepsza była Anna Czerw (20.43), drugie miejsce zajęła Ewelina Wieczorek (21.46) a trzecia była Hanna Frankiewicz (23.38). Wśród mężczyzn zwyciężył Sebastian Kapała (16.11), drugie miejsce zajął Karol Komorowski (17.58) a trzeci był Tomasz Owczarek (18.15). Nagrodę dla najstarszego uczestnika otrzymał Pan Leszek Żuber a najmłodszym uczestnikiem był 5 letni Franciszek Pałczyński.