Ulica Lawendowa w nowej odsłonie

Zakończyła się budowa ul. Lawendowej w Miliczu.To największa inwestycja drogowa zakończona w tym roku.
 
Wykonawcą zadania był Zakład Usług Komunalnych w Miliczu, który fachowo wykonał swoją pracę. Budowa ulicy Lawendowej, podobnie jak wcześniej skończone drogi w Duchowie i Niesułowicach to inwestycje  dofinansowane z Funduszu Dróg Samorządowych. Ich wartość przekroczyła 5 mln zł, z czego ponad 3,5 mln to dofinansowanie zewnętrzne.  Zastępca Burmistrza Gminy Milicz, Łukasz Rokita nie kryje zadowolenia z pracy Wydziału Inwestycji Urzędu Miejskiego –Dziękuję Wydziałowi kierowanemu przez Maję Jeż za nadzór nad tymi zadaniami. Dziękuję również pracownikom bezpośrednio zaangażowanym w te zadania – Pani Elizie Piotrowskiej, która przygotowywała wnioski o dofinansowanie oraz Pani Wiesławie Morcinek, która koordynowała prace.
Burmistrz Piotr Lech docenia także  wykonanie przedsięwzięcia przez pracowników Zakładu Usług Komunalnych:- Bardzo dziękuję.  To pierwsze tego typu zadanie zlecone ZUK-owi, z którym poradzono sobie doskonale!
To nie koniec inwestycji na starym lotnisku. W nowym 2021 roku ruszy budowa w pełni już zamieszkałej ul. Fiołkowej oraz przy współpracy z Inwestorem sklepów Intermarche powstanie fragment ul. Makowej i Konwaliowej wokół działki Intermarche.
 
 
 
Skip to content