W poszukiwaniu swojej drogi ze stypendium Horyzonty – Stypendium na naukę we WrocławiuTylko do 31 marca uczniowie klas 8 z gminy Milicz mogą ubiegać się o stypendium na naukę w najlepszych szkołach w Polsce z którymi współpracujemy. Uczniom z województwa dolnośląskiego proponujemy naukę we Wrocławiu w Liceum Ogólnokształcącym Nr VIII lub Technikum Nr 10 przy Elektronicznych Zakładach Naukowych.

W ramach Stypendium uczeń ma zapewnione finansowanie przez cały okres nauki w szkole średniej zakwaterowania w bursie, wyżywienia, kursów językowych, opłat za komunikację miejską oraz dofinansowania do wycieczek szkolnych. Finansowe wsparcie dotyczy także rozwijania pasji i zainteresowań, wyjazdów wakacyjnych i feryjnych oraz udziału w ciekawych warsztatach.

O stypendium mogą ubiegać się ósmoklasiści z miejscowości do 30 000 mieszkańców, którzy planują naukę w jednej ze szkół średnich współpracujących z Fundacją EFC, a średni miesięczny dochód z ubiegłego roku w ich rodzinie nie przekracza 17000 zł netto na osobę.

Jak wygląda proces rekrutacji? Kim są koordynatorzy i koordynatorki programu?

O tym wszystkim można przeczytać na stronie www.efc.edu.pl/programy/horyzonty

Więcej szczegółów:

Skip to content