Dzień Kobiet w Gminnym Klubie Seniora

W poniedziałek, 9 marca, Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz miał przyjemność uczestniczyć w uroczystych obchodach Dnia Kobiet w Gminny Klub Seniora – Gmina Milicz. Spotkanie to było wyjątkową okazją do wspólnego świętowania, rozmów oraz wyrażenia wdzięczności wobec kobiet, które swoją codzienną obecnością i zaangażowaniem wzbogacają życie lokalnej społeczności.

Podczas swojego wystąpienia Burmistrz z wielkim uznaniem mówił o niezwykle ważnej roli kobiet – ich sile, wrażliwości i oddaniu, które od lat budują fundamenty rodzin oraz całej wspólnoty. Podkreślił również ciepło, troskę i emocjonalne wsparcie, jakim obdarzają swoich bliskich, dbając o domowy spokój. W geście wdzięczności oraz szacunku Burmistrz wręczył wszystkim obecnym paniom kwiaty, będące symbolicznym wyrazem pamięci i uznania.

Całe wydarzenie upłynęło w serdecznej, radosnej i pełnej życzliwości atmosferze. Spotkanie urozmaiciły konkursy, wspólne karaoke oraz gry integracyjne, które dostarczyły uczestnikom wielu uśmiechów i chwil prawdziwej, wspólnej radości.