Zebranie sprawozdawczo-wyborcze OSP Sułów

W sobotę, 7 marca, w OSP KSRG Sułów odbyło się zebrania sprawozdawczo-wyborcze.

W zebraniu udział wzięli druhowie miejscowej jednostki oraz zaproszeni goście:

  • Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz
  • Ireneusz Tokarski – Komendant Gminny OSP
  • Grzegorz Duda – Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP
  • Andrzej Wojtyczka – Wiceprezes Zarządu Gminnego OSP
  • Stanisław Plewka – Skarbnik Zarządu Gminnego ZOSP RP w Miliczu
  • Marcin Folmer – Sekretarz Zarządu Gminnego ZOSP RP w Miliczu
  • Grzegorz Kotarski – Koordynator GCZK w Miliczu
  • Mariola Góral Sołtys Sołectwa Sułów
  • Marcin Calów – Nadleśniczy Nadleśnictwo Milicz, Lasy Państwowe
  • Grzegorz Galert – Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Milicz

Nowy skład Zarządu OSP Sułów:

  • Prezes – Marcin Goczling
  • Naczelnik – Jerzy Plewka
  • Sekretarz – Adrianna Goczling
  • Skarbnik – Karol Lech
  • Gospodarz – Wiesław Zakrzewski

Gratulujemy nowo wybranym władzom i dziękujemy wszystkim druhom za służbę i zaangażowanie!