W miniony weekend hala przy SP-2 w Miliczu tętniła sportową energią!
Ceremonii otwarcia dokonali: Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz i Dariusz Duszyński – dyrektor SP-2. Przez dwa dni młode siatkarki rywalizowały w dwu-, trzy- i czteroosobowych drużynach, dając pokaz talentu i pasji.
Do Serca Doliny Baryczy przyjechały drużyny z całej Polski i Litwy :
- UKS Opty Mielno
- Wataha Lubin
- MUKS Jantar Kalisz
- UKS Volley 71 Szczecin
- GA UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Szczecin
- MKS Polonia Świdnica
- UKS Korona Olesno
- Akademia Siatkówki 18 Koszalin
- SPS Zbąszynek
- Tarnovia Volleyball
- UKS 22 Kraków
- UKS Koral Wrocław
- GKS Gaudia Trzebnica-Zdrój
- SM „STARTAS” Kaunas
- UKS Bielik Bielany Wrocławskie
- SGS Goleniów
- UKS OPP Powiat Kołobrzeski
- UKS „Dwójka” Milicz
Dekoracji uczestników dokonali: Dariusz Duszyński, Rafał Bienkiewicz – prezes OSiR Milicz i Marcin Folmer – pełnomocnik Burmistrza ds. Sportu.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i drużyn! Dziękujemy trenerom i kibicom za wspaniałą atmosferę!
Sport naprawdę łączy!
FOT. UKS ” Dwójka” Milicz









