XXVIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Małgorzaty Glinki pod Patronatem Burmistrza Gminy Milicz

W miniony weekend hala przy SP-2 w Miliczu tętniła sportową energią!

Ceremonii otwarcia dokonali: Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz i Dariusz Duszyński – dyrektor SP-2. Przez dwa dni młode siatkarki rywalizowały w dwu-, trzy- i czteroosobowych drużynach, dając pokaz talentu i pasji.

Do Serca Doliny Baryczy przyjechały drużyny z całej Polski i Litwy :

  • UKS Opty Mielno
  • Wataha Lubin
  • MUKS Jantar Kalisz
  • UKS Volley 71 Szczecin
  • GA UKS Pogodno Pomorzanie SP 48 Szczecin
  • MKS Polonia Świdnica
  • UKS Korona Olesno
  • Akademia Siatkówki 18 Koszalin
  • SPS Zbąszynek
  • Tarnovia Volleyball
  • UKS 22 Kraków
  • UKS Koral Wrocław
  • GKS Gaudia Trzebnica-Zdrój
  • SM „STARTAS” Kaunas
  • UKS Bielik Bielany Wrocławskie
  • SGS Goleniów
  • UKS OPP Powiat Kołobrzeski
  • UKS „Dwójka” Milicz

Dekoracji uczestników dokonali: Dariusz Duszyński, Rafał Bienkiewicz – prezes OSiR Milicz i Marcin Folmer – pełnomocnik Burmistrza ds. Sportu.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i drużyn! Dziękujemy trenerom i kibicom za wspaniałą atmosferę!

Sport naprawdę łączy!

FOT. UKS ” Dwójka” Milicz