II Mistrzostwa Milicza w Rummikub

W niedzielę, 15 marca, w KOM Szkoła odbył się turniej rankingowy Rummikub, będący eliminacjami do Mistrzostw Województwa Dolnośląskiego 2026. Turniej rozegrano w ramach cyklu Dolnośląskiego Grand Prix.

W zawodach udział wzięła również reprezentacja Gminny Klub Seniora – Gmina Milicz. Naszą drużynę reprezentowali:

Barbara Smok wraz z wnuczką Amelią Gibek, Aleksandra Szubert, Arleta Ożga, Genowefa Morys, Joanna Famulska, Mirosława Kędzierska oraz koordynatorka Klubu Seniora Aleksandra Hanysz.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałej gry, zaangażowania oraz sportowej atmosfery! Trzymamy kciuki za kolejne rozgrywki i dalsze sukcesy naszej reprezentacji.