Dni Kobiet w Gminie Milicz

W sobotę, 14 marca, w sołectwach Gminy Milicz świętowano Dzień Kobiet. Z tej okazji Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz odwiedził Panie z sołectw: Świętoszyn, Sulów, Słączno, Baranowice, Ruda Milicka, Wrocławice oraz Bartniki.

Podczas spotkań włodarz złożył wszystkim Paniom serdeczne życzenia, dziękując za ich codzienną aktywność, zaangażowanie w życie lokalnej społeczności oraz wkład w rozwój swoich miejscowości. Każda z Pań otrzymała również symboliczny bukiet kwiatów.

Jeszcze raz składamy wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń oraz wielu powodów do uśmiechu każdego dnia!