37 rocznica początku demokratycznej przemiany w Polsce

Dziś obchodzimy Dzień Wolności i Praw Obywatelskich – kolejną rocznicę częściowo wolnych wyborów z 4 czerwca 1989 roku, które zapoczątkowały demokratyczne przemiany w Polsce.

Z tej okazji Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz, złożył wiązankę kwiatów pod Krzyżem Solidarności w Miliczu, oddając hołd uczestnikom tamtych historycznych wydarzeń oraz wszystkim, którzy swoją postawą i zaangażowaniem przyczynili się do odzyskania wolności oraz umocnienia praw obywatelskich w naszym kraju.

Pamięć o wydarzeniach z 4 czerwca pozostaje ważnym świadectwem znaczenia demokracji, wolności i odpowiedzialności obywatelskiej.