W sobotę 13 czerwca w obiekcie Stara Rzeźnia – Miejsce Spotkań odbył się turniej szachowy o puchar Burmistrza Gminy Milicz organizowany przez UKS Skoczek Milicz – szachy .
Uroczystego otwarcia zawodów, w którym udział wzięło 40 szachistów, dokonał Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz wraz z Andrzejem Janasem- prezesem klubu.
Turniej rozegrano w kategoriach Juniorzy 2014 i młodsi oraz OPEN. Każdy z uczestników otrzymał pakiet upominków, dyplom, przekąski oraz ciepły posiłek w Plackarnia Adamo, czołówka została nagrodzona także medalami, a na najlepszych zawodników czekały puchary.
Turniej został zorganizowany przy wsparciu Gminy Milicz, a także firm Tarczyński i Piekarnia Rybka.
Wyniki kategorii Juniorzy 2014 i młodsi:
- I Miejsce – Paszkowski, Ignacy
- II Miejsce – Rzepka, Jakub
- III Miejsce – Polit, Piotr
Pełne wyniki dostępne do adresem: https://www.chessmanager.com/…/tournam…/5121420745113600
Wyniki kategorii OPEN:
- I Miejsce – Trzeciak, Emilian
- II Miejsce – Rzepka, Andrzej
- III Miejsce – Murawski, Eugeniusz
Pełne wyniki dostępne do adresem: https://www.chessmanager.com/…/tournam…/5179918199685120















