Turniej szachowy o puchar Burmistrza Gminy Milicz

W sobotę 13 czerwca w obiekcie Stara Rzeźnia – Miejsce Spotkań odbył się turniej szachowy o puchar Burmistrza Gminy Milicz organizowany przez UKS Skoczek Milicz – szachy .

Uroczystego otwarcia zawodów, w którym udział wzięło 40 szachistów, dokonał Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz wraz z Andrzejem Janasem- prezesem klubu.

Turniej rozegrano w kategoriach Juniorzy 2014 i młodsi oraz OPEN. Każdy z uczestników otrzymał pakiet upominków, dyplom, przekąski oraz ciepły posiłek w Plackarnia Adamo, czołówka została nagrodzona także medalami, a na najlepszych zawodników czekały puchary.

Turniej został zorganizowany przy wsparciu Gminy Milicz, a także firm Tarczyński i Piekarnia Rybka.

Wyniki kategorii Juniorzy 2014 i młodsi:

  • I Miejsce – Paszkowski, Ignacy
  • II Miejsce – Rzepka, Jakub
  • III Miejsce – Polit, Piotr

Pełne wyniki dostępne do adresem: https://www.chessmanager.com/…/tournam…/5121420745113600

Wyniki kategorii OPEN:

  • I Miejsce – Trzeciak, Emilian
  • II Miejsce – Rzepka, Andrzej
  • III Miejsce – Murawski, Eugeniusz

Pełne wyniki dostępne do adresem: https://www.chessmanager.com/…/tournam…/5179918199685120