W sobotę, 7 marca, w OSP KSRG Sułów odbyło się zebrania sprawozdawczo-wyborcze.
W zebraniu udział wzięli druhowie miejscowej jednostki oraz zaproszeni goście:
- Wojciech Piskozub – Burmistrz Gminy Milicz
- Ireneusz Tokarski – Komendant Gminny OSP
- Grzegorz Duda – Wiceprzewodniczący Komisji Rewizyjnej OW ZOSP RP
- Andrzej Wojtyczka – Wiceprezes Zarządu Gminnego OSP
- Stanisław Plewka – Skarbnik Zarządu Gminnego ZOSP RP w Miliczu
- Marcin Folmer – Sekretarz Zarządu Gminnego ZOSP RP w Miliczu
- Grzegorz Kotarski – Koordynator GCZK w Miliczu
- Mariola Góral Sołtys Sołectwa Sułów
- Marcin Calów – Nadleśniczy Nadleśnictwo Milicz, Lasy Państwowe
- Grzegorz Galert – Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP Milicz
Nowy skład Zarządu OSP Sułów:
- Prezes – Marcin Goczling
- Naczelnik – Jerzy Plewka
- Sekretarz – Adrianna Goczling
- Skarbnik – Karol Lech
- Gospodarz – Wiesław Zakrzewski
Gratulujemy nowo wybranym władzom i dziękujemy wszystkim druhom za służbę i zaangażowanie!










