Milicka Strefa Kibica na Euro 2020/2021

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej Euro 2020/2021 rozpoczęły się na dobre, a my zapraszamy do specjalnie dla nas, miliczan, utworzonej strefy kibica.⚽⚽

Miliczanie wielokrotnie udowadniali, że łączy ich sport, łączy ich piłka i chętnie integrują się kibicując reprezentacji Polski.
Na milickim Rynku stworzyliśmy strefę, gdzie będzie można wspólnie oddać się piłkarskim emocjom. Odbędzie się ona w ogródku, przy restauracji ADAMO Bistro & Pub.
Aby zachęcić mieszkańców do wspólnego kibicowania, przed poszczególnymi meczami, przygotujemy kilka atrakcji:


 • 11 czerwca: pokaz trików piłkarskich Pawła Skóry,  FREESTYLE FOOTBALL

  14 czerwca: spotkanie z przedstawicielami klubów piłkarskich, występ chirliderek z Przedszkole Samorządowe w Miliczu ( grupa Pszczółki, grupa: Sówki)

  19 czerwca: występ taneczny szkoły tańca “Jaskier”,

  23 czerwca: występ złotych medalistek ze szkoły tańca „Sofija”

  11 lipca: planujemy turniej sportowy dla rodzin

  Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych zorganizowanych przez animatorów z świetlicy Chatka Puchatka Świetlica Środowiskowa Ośrodek Pomocy Społecznej w Miliczu (będzie malowanie twarzy, plecenie warkoczyków).

  Poza tym, w wymienionych powyżej dniach odbędzie się Otwarty Turniej Żonglerki w Milickiej Strefie Kibica. Rozstrzygnięcie nastąpi 11 lipca- będzie brany najlepszy wynik osiągnięty we wszystkich dniach. Nagrodą w turnieju są karnety z darmowym wejściem na siłownię, kąpielisko Karłów: I miejsce: wartość 150 zł, II miejsce wartość: 100 zł, III miejsce wartość : 50 zł

  Regulamin- turniej żonglerki- MSK
 •  


 • Jednym z ważnych akcentów sportowych będzie także MINI Euro Milicza, czyli rywalizacja wszystkich szkół podstawowych z terenu gminy Milicz. Turniej ten odbędzie się 23 czerwca na stadionie miejskim w Miliczu.
  ⚽🏆⚽
  Zapraszamy wszystkich do kibicowania naszej biało-czerwonej drużynie i do wspólnego przeżywania sportowych emocji.
 •  
 •  
 •  
Skip to content