KOBIETA…moją INSPIRACJĄ -konkurs z okazji Dnia Kobiet

Zbliża się wyjątkowe święto…Międzynarodowy Dzień Kobiet.

W Polsce święto  to popularyzowane jest od wielu lat, co możemy zauważyć w szkołach, zakładach pracy, czy instytucjach.  Jest ono dobrą okazją do docenienia kobiet, do wręczenie upominków i przekazania wyrazów wdzięczności i szacunku.  Nie ma wątpliwości, że kobieta odgrywa bardzo dużą rolę niemalże w każdej dziedzinie życia.

Z  okazji Dnia Kobiet zapraszamy  Panie do udziału w  konkursie „Kobieta…- moją inspiracją” ogłoszonym na gminnym profilu społecznościowym:www.facebook.com/Milicz.Gmina.

KONKURS DLA PAŃ

Przedmiotem Konkursu jest zamieszczenie przez Uczestniczkę komentarza pod postem konkursowym. W komentarzu należy zrealizować zadanie konkursowe: Kobieta…- moją inspiracją”. Należy opisać w kilku zdaniach, kim jest kobieta, która dla opisującej stanowi wzór do naśladowania i dlaczego odegrała ona ważną w  życiu rolę. Mile widziane będzie także dołączenie zdjęcia. Zapewne wiele pań posiada swój kobiecy autorytet.   Może mama, babcia, może pisarka, artystka, podróżniczka,  nauczycielka, naukowiec?  Chcielibyśmy poznać, kto dla pań jest kobiecą inspiracją i dlaczego? Zachęcamy do podzielenia się z nami swoimi przemyśleniami.

Prosimy o umieszczenie wpisu  w komentarzach pod postem konkursowym na FB. Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy od 3 marca od godz. 18.00 do 10 marca włącznie, do godz. 21.00.  Do tego czasu będzie można także dodawać reakcję pod ulubionym wpisem uczestniczek konkursu.

NAGRODA:

Nagrodą w konkursie będzie pakiet usług, zawierający: wykonanie profesjonalnego  makijażu, ułożenia fryzury  oraz wykonanie  sesji fotograficznej. Zaprosiliśmy do współpracy lokalnych przedsiębiorców,  którzy specjalnie dla laureatek konkursu wykonają usługi- każdy w swojej dziedzinie. A zwieńczeniem nagrody będzie pamiątkowa sesja fotograficzna.

JAK WYBIERZEMY LAUREATKI KONKURSU?

Przewidujemy dwie nagrody. Jedna zostanie przyznana autorce najciekawszego wpisu, który wybierze jury. Druga nagroda zostanie przyznana autorce wpisu, który wybiorą użytkownicy Facebook’a, wyrażając  poparcie dla wpisu w formie reakcji pod ulubionym komentarzem. Przy tej okazji zachęcamy do promowania także swoich wpisów w konkursie.

 Wyniki naszej zabawy zostaną ogłoszone do dnia 12 marca 2021 roku.

ZASADY KONKURSU

Uczestnictwo w zabawie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego tutaj oraz zaakceptowaniem i zapoznaniem się z klauzulą informacyjną dostępną poniżej.

REGULAMIN konkursu kobieta…- Moją Inspiracją

Klauzula informacyjna – konkurs KOBIETA..- moją inspiracją

 

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Skip to content