Igrzyska Olimpijskie w Tokio z milickim akcentem

Nic dziwnego , że Milicz zapasami stoi i że  także ta dyscyplina sportu jest bliska naszemu sercu. Wywodzi się  stąd wielu utalentowanych zawodników, których nazwiska znane są na całym świecie.

Jedną z takich postaci jest Radosław Horbik, miliczanin, który od najmłodszych lat związany jest z zapasami w stylu wolnym. Jego dzieciństwo, młodość  oraz lata dojrzałe  to ciągłe treningi i udoskonalanie swoich umiejętności. Ta ciężka praca, ale i talent  doprowadziły go do zdobycia wielu sportowych sukcesów. Jednym z największych był wyjazd na Igrzyska Olimpijskie do Pekinu jako reprezentanta kadry narodowej Polski w 2008 r.

Parę dni temu, po 13 latach, Radosław Horbik, kolejny raz pojechał na Igrzyska Olimpijskie, tym razem jako trener wspomagający i sparingpartner reprezentantki Polski, Roksany Zasiny.

Jak sam powiedział, sztab szkoleniowy wiąże ogromne nadzieje na występ  naszych zapaśniczek na Igrzyskach, a medal olimpijski jest na wyciągnięcie ręki.

My z całego serca kibicujemy naszym sportowcom. Kciuki będziemy szczególnie trzymać: 2  i 3 sierpnia, kiedy walczyć będzie Agnieszka Wieszczek, 4 i 5 sierpnia do walk przystąpi Jowita Wrzesień oraz 5 i 6 sierpnia, kiedy to  o najwyższe wyniki zawalczy podopieczna Radka, Roksana Zasina.

Polacy z ogromną radością przyjmują wiadomości o zdobytych medalach na Olimpiadzie, a my- miliczanie już jesteśmy dumni, że te Igrzyska olimpijskie odbywają się także z milickim akcentem , dzięki obecności na nich naszego sportowca!

Radku, jesteśmy z Wami i z całego serca życzymy wygranej!

Skip to content